Hizmetler

Neler YapıyoruzTam Hizmet Reklam Ajansı

Tasarım Çözümleri

Bir mesajı iletmek veya bir düşünceyi görselleştirmek için metnin ve görsellerin algılanabilirliğini hedef kitleye ulaşana dek yönetiyor ve sonuçlandırıyoruz.

Baskı Çözümleri

Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, basılı materyal taleplerine göre bütün bilgi ve birikimimizi kağıda yansıtıyoruz.

İnternet Çözümleri

Web uygulamalarımızda; ilgi uyandıran estetik unsurları, kullanıcı dostu erişim standartları ve ileri teknolojileri kusursuz bir biçimde harmanlıyoruz.

Medya Çözümleri

Sistemli bir medya planlama ve medya satın alma çerçevesinde, reklam mesajının hedef kitleye mümkün olduğunca verimli ve ekonomik şekilde ulaşmasını sağlıyoruz

Prodüksiyon Çözümleri

Marka ruhunu yansıtacak güçlü prodüksiyonlar için, Ceo ekibi olarak beklentilerinizin aslında hiç de imkansız olmadığı inancındayız.

Sosyal Medya Çözümleri

Sosyal medyada etkili bir şekilde var olabilmeniz için, güçlü profiller oluşturarak en etkili kampanyalar ile firmanızı sosyalleştiriyoruz.

Promosyon Çözümleri

Müşterileriniz ile daha yakın temas kurmanızı sağlayacak marka bilinirliğiniz için özel olarak üretilen promosyon ürünlerimizle unutulmamanızı sağlıyoruz

Tabela & Stand Çözümleri

İç & Dış mekan tabela uygulamaları, araç kaplamaları, bina giydirmeleri, iç mekan tasarımları, fuar standı tasarım ve üretimi konularında etkin çözümler sunuyoruz.

ve dahası...

Kurumsal organizasyonlar markanın sesini duyurması ve haber değeri yaratması açısından oldukça önemlidir. Yalova Ceo Tam Hizmet Reklam Ajansı olarak, kurumsal olarak gerçekleştireceğiniz tüm organizasyonlarda size destek veriyoruz. Kurumların iç ve dış hedef kitlesi ve paydaşlarıyla bir araya geldiği etkinlikler olan organizasyonlarda, firmanıza ve markanıza uygun tanıtım projeleri ile etkili etkinlikler gerçekleştiriyoruz.

Basın bültenlerinin tasarımı, medya takibi, tüm mecralarda (radyo,tv,dergi,outdoor) haber oluşturulması vs ihtiyaçlarınıza etkin çözümler sunuyoruz.

Çalışmalarınızın, ürünlerinizin, özel günlerinizin, organizasyonlarınızın keyif verici olduğunu biliyoruz. Ancak öyle bir an yakalanmalı ki sanatsal olsun. Ambiyası tüm vecheleri ile ortaya koysun, verdiği keyif yıllarca sürsün. An’ları yakalamakta mahir bir ekibimiz var.